Darování

Notebooky ve škole Hradec Králové, Štefánikova 549

1. června 2020

Další notebooky darované v rámci iniciativy Darujme do škol byly předány ředitelce Vyšší odborné školy, Střední školy, Základní školy a Mateřské školy, Hradec Králové, Štefánikova 549. Budou sloužit sluchově postiženým žákům. Dárcům děkujeme a žákům přejeme příjemné vzdělávání.

Notebooky v Základní škole Opočno

14. května 2020

Během koronavirové krize se zvýšil počet počítačů a notebooků, které firmy a jednotlivci věnují školám. Přinášíme fotografii, která dokumentuje předání notebooků paní ředitelce Alexanderové. Za odbor školství počítače přivezl a předal Jiří Ort, vedoucí oddělení středního a speciálního vzdělávání. Škola notebooky využije pro děti, které vlastní zařízení nemají, a umožní jim tak účastnit se výuky na dálku.

Projekt Darujme do škol se úspěšně rozjíždí

6. ledna 2020

Firma Porsche Hradec Králové darovala počítače s klávesnicemi a monitory dětem ze Základní školy a Mateřské školy Boharyně.

Ředitel PORSCHE Hradec Králové pan Filip Klvaňa za účasti náměstkyně hejtmana Královéhradeckého kraje Martiny Berdychové osobně předal ředitelce školy a přítomným dětem v boharyňské škole 8 počítačů s klávesnicemi a monitory.

Ředitelka školy Lucie Tomášková už plánuje, jak budou děti počítače při vyučování využívat, a je velmi vděčná za obnovení zastaralé techniky.

Náměstkyně Berdychová oceňuje, že se hradecká firma PORSCHE stala jedním z prvních darujících, a věří, že darovanou techniku bude škola efektivně využívat. Řediteli společnosti předala Certifikát uznání.